Üçge, Mustafakemalpaşa fabrikasında buluştu

24 Temmuz 2013 Çarşamba

Üçge’nin Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki (MKP OSB) beşinci fabrikası olan ve tamamen Depo Raf Sistemleri’ne yönelik standart üretimleri yapan fabrikasına geçtiğimiz günlerde bir ziyaret gerçekleştirildi

ucge-mustafakemalpasa-fabrikasinda-bulustu

Ziyarette Üçge Yönetim Kurulu Üyeleri Hayri Tuncer ve Müjdat Çatkın, Üçge İcra Kurulu Üyeleri Özgür Aras ve Esra Güven Altınkaya’nın yanı sıra Üçge yönetim ekibi ile bölüm çalışanlarından oluşan bir grup yer aldı. Öncelikle fabrikanın son durumu ve yapılan yatırımları yakından incelemek üzere üretim gezisi yapıldı. Özellikle yüksek teknolojik üretim hatlarına sahip olan fabrikada makine ve teçhizatların nasıl bir sistemde çalıştığı bilgisi ziyaretçilere aktarıldı.

Üçge Depo Raf Sistemleri (DRS) Başkan Vekili Okan Aras, üretime son sürat başlandığını ve bu yatırımla birlikte üretim kapasitelerinin yüzde 50 oranında arttığını belirtti. “Depo raf sistemleri sektöründe Türkiye’nin en büyük firmasıyız” diyen Aras, sektöre öncülük etmenin kendilerine yüklediği sorumlulukla Ar-Ge faaliyetlerine ağırlık verdiklerini, otomasyona dayalı raf sistemlerinin geliştirilmesi yönünde sürekli bir çalışma içinde olduklarını dile getirdi.

MKP OSB Bölge Müdürü Alaattin Üçok’un da katılımıyla gerçekleşen ziyarette Üçok, Üçge’nin MKP OSB’ye yatırım yapmasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Üçok, “Üçge, gerçekleştirdiği bu önemli yatırımla hem bölge istihdamına hem de ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Üçge’nin bu bölgede olması, diğer sanayicilerin de bu bölgeye yatırım yapması için teşvik edici bir unsur olacak” dedi.

Keyifli geçen ziyaretin sonunda fabrikanın bahçesinde düzenlenen barbekü partisinde Üçge DRS MKP çalışanları ve fabrika ziyaretine Bursa merkezden katılan Üçge grubu, birbirleriyle tanışma ve sohbet etme imkanı buldu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri