Üçge, ‘Sosyal Hayatta Kadın’ı konuşuyor

08 Mart 2013 Cuma

Üçge Akademi, bugün ‘Sosyal Hayatta Kadın’ konusunun konuşulacağı bir konferansa ev sahipliği yapıyor

ucge-sosyal-hayatta-kadini-konusuyor

Yönetiminde kadın profesyonellerin ağırlığının hissedildiği Üçge, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ‘Sosyal Hayatta Kadın’ konusunun konuşulacağı konferansa ev sahipliği yapıyor. Konferans bugün (8 Mart) 10.30-12.00 saatleri arasında Üçge konferans salonunda yapılacak.

Alanlarındaki uzmanlıkları ve başarı hikayeleriyle kadınlara her zaman örnek olan konuklar, Gurme Şef Ömür Akkor'un moderatörlüğünde bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşacak.
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve Sosyal Hayatta Kadın konferansında Uludağ Üniversitesi ÇEKO-Yönetim ve Çalışma Psikolojisi ABD Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Serpil Aytaç, Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kırcılar Deri Yönetim Kurulu Üyesi Berna Kırcı Aşiroğlu, Pembe Pusula Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Neslihan Çelik Alkoçlar ve Yeni Dönem Gazetesi Köşe Yazarı Ayşe Aygör konuşmacı olarak yer alacak.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri