Üçge, YZB'ye hazır

15 Nisan 2014 Salı

16-17 Nisan 2014 tarihleri arasında, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonunda bu yıl hizmet sponsoru olarak yer alan Üçge, Galeri 1 A-2'deki stand alanında ziyaretçileriyle buluşacak

ucge-yzbye-hazir
 
38 yıllık tecrübesiyle Mağaza Ekipmanları ve Depo Raf Sistemleri alanında perakendecilerin en büyük çözüm ortağı olan Üçge, stand alanında yeni ürünleriyle perakendecileri buluşturacak ve gerçekleştireceği etkinliklerle de organizasyona renk katacak. Üçge 2. Uluslararası Karikatür Yarışması'na ait eserler ise fuar boyunca Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu'nda sergilenecek. 
 
Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile yerel zincir marketleri bir araya getirerek, işbirliği kanallarını güçlendiren, konferans ve fuar katılımı kapsamında katılımcılarına farklı bir atmosfer sunan Yerel Zincirler Buluşuyor organizasyonunun bu yıl altıncısı düzenleniyor. 
 
"Dönüşümü Başlat Geleceği Kazan" temasıyla değişimin öncülüğünü insana veren YZB 2013; 2014 yılının konferans programında dönüşümün ikincil hareket noktası olarak, geleceği şekillendiren marka kimliğini, marka stratejilerini ve marka hikayelerini ele alıyor. İki gün sürecek olan konferans programı, sektörün yenilik ve değişimlerinin paylaşıldığı, duayenlere ev sahipliği yapan vizyoner bir bakış açısı sunuyor. YZB 2014 konferansı ve fuarına yerli ve yabancı yaklaşık 6 binin üzerinde sektör profesyonelinin katılımı bekleniyor.
 


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri