Under Armour Türkiye büyümeye devam ediyor

26 Mayıs 2016 Perşembe

Global performans spor giyim markası Under Armour, uluslararası büyüme stratejisine yeni bir halka ekleyerek, sektör standartlarına meydan okuyan ürünlerini Türkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor.

under-armour-turkiye-buyumeye-devam-ediyor

Under Armour, büyüme stratejisiçerçevesinde açtığı İstanbul Akasya AVMve İzmir Point Bornova AVM’deki mağazalarının ardından, bugün (26 Mayıs) İstinye Park AVM’de yeni mağazasını açtı. En ileri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarını buluşturan marka, sporcuların performansını arttırmaya yönelik vizyonunu bütün dünyaya yaymayı amaçlıyor. Kadın, erkek ve genç atletlere yönelik spor giyim ürünleri, ayakkabılar ve ekipmanlar sunan marka, üst düzey teknolojiyle üretilen ürünleriniTürkiye’deki spor tutkunlarının beğenisine sunuyor.


Under Armour’ın en çok öne çıkan teknolojilerinden olan “CoolSwitch”le üretilen tekstil ürünleri, bütün vücudu kapsayacak bir serinlik etkisi yaratmayı ve sıcak havalarda sporcuların performansını en üst düzeye çıkarmayı başarıyor.CoolSwitch teknolojili giyim ürünleri, özel kristaller içeriyor. Bu kristallerin yapısında bulunan ve birbiriyle koordineli çalışan üç ayrı soğutma bileşeni, ısının tenden uzaklaştırılmasını böylelikle anlık serinleme hissi elde edilmesini sağlıyor ve vücudun kendi soğutma sisteminin çalışmasını destekliyor. NASA’nın uzay giysilerinde kullandığı teknolojiyle üretilen CoolSwitch ürünleri, ısıyı mükemmel absorbe etmesiyle fark yaratıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri