Unutulmaz fotoğraflar Forum Trabzon’da

13 Ağustos 2013 Salı

Genç fotoğrafçı Doğan Kayacık’ın Ütopik Fotoğraf Sergisi 14 - 18 Ağustos günleri arasında Forum Trabzon’da

unutulmaz-fotograflar-forum-trabzonda

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Forum Trabzon, genç fotoğrafçı Doğan Kayacık’ın Ütopik Fotoğraf Sergisi’ne ev sahipliği yapıyor. Anadolu Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği Bölümü mezunu Doğan Kayacık, Ütopik Fotoğraf Sergisi ile fotoğrafın yaratıcılık sürecinden geçerken nelere dokunduğunu farklı bir bakış açısıylaele alıyor.

Ütopik Fotoğraf Sergisi’nde yer alan eserlerinde ünlü ressamları, medyatik isimleri ve tematik karakterleri yeniden tasarlamaya çalışan Kayacık, bilinen yüzleri bambaşka bir bakış açısıyla fotoğraflayarak eksiklikleri ve fazlalıkları ön plana çıkarıyor.

Uzun yıllar karakalem, sinema, fotoğraf ve grafik alanında çalışmalar yapan genç sanatçının fotoğraf sergileri dışında bir belgesel ve iki kısa filmi de bulunuyor. Forum Trabzon, tüm fotoğraf meraklılarını 14 -18 Temmuz günleri arasında Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nin katkılarıyla düzenlenen Ütopik Fotoğraf Sergisi’ne bekliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri