Uyum’dan ramazan vurguncularına uyarı

23 Haziran 2015 Salı

64 mağazası ile İstanbul ve Tekirdağ’da hizmet veren Uyum Market, bu özel ayda fırsatçılara geçit vermeyeceğini açıkladı

uyumdan-ramazan-vurguncularina-uyari

Ramazan, gıda ürünlerinde yaşanan sağlıksız üretim koşulları, sahtecilik gibi sorunların en çok yaşandığı dönem. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte, nerede üretildiği belli olmayan pide, tatlı ve halkımızın sıkça talep ettiği, ramazana yönelik ürünlerin sağlıksız koşullarda, kaçak imalathanelerde üretildiğini belirten Uyum Gıda AŞ Satış Direktörü Hamdi Cömert, “Uyum olarak, hizmet tezgâhlarımızdaki ürünlerin büyük çoğunluğunu kendi imalathanelerimizde, konusunda uzman veteriner hekimlerin ve gıda mühendislerinin kontrolünde işliyoruz ve üretiyoruz. Müşterilerimizin, daha sağlıklı, bereketli ve sorunsuz bir Ramazan geçirmeleri için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. Halkımıza, nereden geldiği belli olmayan, üreticisi bilinmeyen ve şüpheli ürünleri almamalarını önemle tavsiye ediyoruz.” dedi.

Tüketiciler için alışverişlerini, muhakkak bildikleri, tanıdıkları, yerli tedarikçilerden yapmaları konusunda tavsiyelerde bulunan Cömert, tüketicilerin aldıkları ürünlerin son kullanma tarihlerine dikkat etmelerini de önemle vurguladı. Bin 700 çalışanı bulunan Uyum adına, tüm İslam âleminin ramazan ayını kutlayan Cömert, ramazanın aynı zamanda paylaşmak olduğunun da altını çizerek sözlerini tamamladı.

Ramazan paketleri ve alışveriş çekleri hazır
Uyum da bu ihtiyaca cevap vermek için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Bunlar, Ramazan paketleri ve alışveriş çekleri. Ramazan için zengin içerikler hazırlayan Uyum, 39,90 TL ve 59,90 TL’lik hazır paketlerin yanı sıra, içeriğini müşterilerinin belirleyebileceği özel paketlerle de müşterilerinin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlıyor.

Bunlarla birlikte Uyum, miktarını müşterilerin belirleyebileceği Uyum Çek ve müşterilerin dilediği zaman dilediği kadarını harcayabilecekleri Uyum Kart seçenekleri ile de ramazan boyunca hizmet vermeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri