Vakko yeni koku serisiyle yeni yolculuklara çıkarıyor

29 Haziran 2016 Çarşamba

Kurulduğu günden bu yana modanın yanı sıra bir yaşam tarzı sunan Vakko, Vakko Eau de Cologne ile yepyeni ve büyüleyici bir yolculuk vaat ediyor

vakko-yeni-koku-serisiyle-yeni-yolculuklara-cikariyor

Türkiye’de kendi parfümünü üreten ilk moda markası olan Vakko, hayatın her anına temas eden ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek Vakko Eau de Cologne’u yarattı. Birbirinden özel çiçek ve baharat bileşenleriyle tasarlanan Vakko Eau de Cologne, 5 farklı kokusuyla Vakko şıklığını hayatın her anına taşıyor.


Günümüzün modern koku kodlarını kendine özgü zarafetiyle yorumlayan Vakko Eau de Cologne, farklı tarzlara ve ruh hallerine hitap ediyor. Uzman parfümörler tarafından Vakko için özel olarak yaratılan Vakko Eau de Cologne karanfilden tarçına, sandal ağacından amber özüne, menekşeden çam kokularına pek çok farklı kokunun izinden gidiyor. Vakko Eau de Cologne, Vakko şıklığını hayatın her anında yaşamak isteyenleri büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.


Tangerine &Mandarine Eau de Cologne
Turunçgil ailesinin en taze ve özel kokulu meyvelerindenkırmızı ve sarı mandalina (Tangerine ve Mandarine) özlü Eau de Cologne’unüst notaları, tatlı narenciye kokularından oluşuyor. Kokunun kalbinde ise, narin menekşe ve yazın habercisi manolya yer alıyor, dip notalarına inildikçe isesıcak misk ve amber karışımı bir koku hissediliyor.


Riga Amber Eau de Cologne
Riga Amber Eau de Cologne’un üst notlarında yer alan bergamot ve limon ferahlığına sardunya ve erik dokunuşu eşlik ediyor. Orta notalarda yer alan gül, şakayık ve yabani karanfil esintileri kokuya ayrı derinlik katıyor. Riga Amber’in dip notalarında yer alan büyülü paçuli ve sandal ağacı özlerine amber ve vanilya kokuları eşlik ediyor.


Retro Gardenia Eau de Cologne
Üst notalarında yer alan karanfil ve tarçın gibi baharat notalarıyla Retro Gardenia Eau de Cologne, ihtişamlı ve gizemli bir koku dünyasının kapılarını açıyor. Orta notalarındayer alan sevgi ve zarafetin sembolü gardenya, menekşe ve lilyum çiçekleri ile süslenerek bal ve misk ile güçlendirildi.


Bois de Cedre Atlas Eau de Cologne
Kuzey Afrika ve Atlas dağlarında yetişen çamların en değerlilerinden biri olan Sedir ağacının zarif kokusunun üst notalarda olduğu Bois de Cedre Atlas Eau de Cologne’un orta notalarında lilyum yer alıyor. Geleneksel bir koku yaratabilmek için dipnotalarda karanfil ve kaşni otu esansları ile zenginleştirilen Bois de Cedre Atlas Eau de Cologne, gelenekseli ve canlılığı bir arada sunuyor.


White Suede Musk Eau de Cologne
White Suede Musk Eau de Cologne’un üst notalarında yer alan bergamot ve karanfil kokusu sizi şeffaf bir tazelik ve ferahlıkla karşılıyor. Egzotik kokulu ylang ylang ve sümbülteber (tubereuse) çiçekleri ise kokuya canlılık katarken, dip notalarda yer alan yumuşak tütsü kokulu beyaz misk ve sandal ağacı esansları daha sofistike bir hava veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri