Varlıbaş AVM Mart ayında da sanatla dolu

25 Mart 2013 Pazartesi

16 – 24 Mart günlerinde sergilenen Osmanlı döneminde bugünkü önem ve değerine kavuşan Tezhip sanatı eserleri, Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerin yoğun ilgi ve beğenisini topladı. Sergide altınlama, yaldızlama ve süsleme de denilen Tezhip eserlerin cam, kağıt ve porselen üzeri örneklerinin yanı sıra, atölye çalışmaları ile yapılış aşamalarının da görülmesi ilginin yüksek olmasına sebep oldu

varlibas-avm-mart-ayinda-da-sanatla-dolu

Ayrıca 19-21 Mart günlerinde Teknoloji Tasarım Sergisi ile genç beyinlerin atık maddeler ile inovatif fikirler geliştirdikleri projeleri Varlıbaş Alışveriş Merkezi -3’üncü kat yeni giriş alanı sergi bölümünde ziyaretçiler ile buluştu. AVM yönetimi bu alanın çeşitli sanatsal faaliyetlerin sürdürülmesi için özel olarak hazırlandığını ve gelecek dönemlerde de örneklerini görebileceğimizi belirtti.

Varlıbaş AVM’de bahara merhaba denilen bu günlerde, çocukların sanatsal gelişimine katkı sağlayıcı bir kampanya hazırlanıyor. ‘İşte Benim Atam’ konseptli, 5-9 yaş arası çocukların 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yansıtabilecekleri, 23 Nisan’da sürpriz gösterilerle ödüllerin verileceği resim yarışmasına 25 Mart-22 Nisan günleri arasında katılmak mümkün.

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek bir diğer ödül töreni ise Kütüphane Haftası ile ilgili. 25-31 Mart günlerinde Trabzonlu miniklerin boyama çalışmaları ve eserlerin sergileri AVM’nin 3’üncü katında ziyaretçileri bekleyecek. Ayrıca bugün (25 Mart) yapılacak ödül töreninde, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Kandır’ın katılımıyla yetişkin ve minikler olmak üzere yılın en çok kitap okuyanlarına armağanları verilecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri