Varlıbaş sanat etkinliklerini sürdürüyor

04 Mayıs 2015 Pazartesi

Sanatın kalbi, bu bahar da Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde atmaya devam edecek

varlibas-sanat-etkinliklerini-surduruyor

Sanatla dopdolu olan Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde her gün sevgi ile kucaklanan bir gün, ancak miniklerin el emeği göz nuru birbirinden özel resimleri, baskıları ve kendi el işi performansları ile hayat buldu.

2 Mayıs Cumartesi günü açılan Piri Reis İlkokulu Resim sergisi ziyaretçilerin beğenilerine sunuldu. Hafta sonu devam eden sergide her biri gerçek bir sanat değeri taşıyan minicik kalpleriyle ellerinden gelen becerilerini birleştiren öğrencilerin sergilerinin açılışını Varlıbaş Alışveriş Merkezi etkinlik alanında yaptı. Yapılan açılışa katılan birçok davetli minik yürekleri içtenlikle ve hayranlıkla alkışladı.

Ayrıca Varlıbaş Alışveriş Merkezi, tüm kış ayında yakaladığı sanat atmosferiyle, herkesin ailesi ile eğlenceli vakit geçirebileceği, alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekleri etkinlikler ve kampanyalar sunmaya Bahar ayılarında da devam edeceğinin sinyallerini verirken, Anneler günü etkinliklerini ve aileye yeni katılan e-bebek markasının da ses getiren etkinliklerini müjdeledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri