Vatan’dan oyun severlere müjde

13 Kasım 2014 Perşembe

Vatan Bilgisayar, merakla beklenen Assassin’s Creed Unity’yi Türkiye satışından bir gün önce oyun severlerle buluşturuyor. Oyun severleri, Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası’nda bugün (13 Kasım) gerçekleşecek NVIDIA ve ARAL organizasyonunda oyun ve sürprizlerle dolu bir gün bekliyor. Ayrıca etkinlik süresince; ARAL ve NVIDIA sürpriz hediyeler de kazandırıyor

vatandan-oyun-severlere-mujde

Teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar, 14 Kasım’da Türkiye’de satışına başlanacak ve merakla beklenen Assassin’s Creed Unity’yi oyunseverlere 13 Kasım günü 18.00 ile 22.00 saatleri arasında Topkapı mağazasında GeForce GTX farkıyla sunuyor.

Vatan Bilgisayar Topkapı mağazası içinde özel olarak kurulacak PC oyun alanında, oyuncular; Casper’ın GeForce GTX 760 grafik işlemcili yeni oyun bilgisayarlarının muhteşem grafik performansı ile  yılın en çok beklenen ve en iddialı oyunlarından biri olan Assasin’s Creed Unity’i Türkiye’deki satış tarihinden önce oynama fırsatını bulacak.

Etkinlik sürecinde oyun severler ayrıca sürprizlerle dolu bir gün geçirecek. ARAL’dan orjinal Assasins’s Creed Unity figürleri, mühür setleri, sweatshirtleri, özel kalem setleri, tshirtleri, defterler, bereler ve anahtarlıklar; NVIDIA’dan da sırt çantaları, bardaklar, şapkalar, defterler  gibi orijinal hediyelerin verileceği, profesyonel Assassin’s Creed Cosplay’lerin de katılacağı bu oyun dolu etkinliğe, tüm oyun severlerin katılımı bekleniyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri