Vestel Ekomaks bir dünya rekortmeni

02 Ekim 2014 Perşembe

Vestel, dünya teknolojisini erişebilir fiyatlarla tüketicileri ile buluşturmaya dünya rekortmeni Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi ile devam ediyor

vestel-ekomaks-bir-dunya-rekortmeni

Sunduğu enerji verimliliği ile Alman Elektrik, Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Kurumu’ndan VDE onayı alan Vestel Ekomaks, yüksek teknolojisi ve erişilebilir fiyatıyla tüketici karşısına çıktı. Teknolojik özellikleri ile olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çeken ürün, inox dış görünümüyle mutfaklara şıklık katıyor.

Vestel, enerji verimliliğinde sınır tanımıyor
A+++’dan yüzde 20 daha az enerji tüketerek doğa ve bütçe dostu olan Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi, akıllı sepet tasarımı ve 3. sepeti ile kullanıcılarına 14 kişilik bulaşığı tek seferde yıkama olanağı sunuyor. Eco 50 Derece Programı’nda 14 kişilik bulaşığı A+++ ürünlere oranla yüzde 20 daha az enerji ve yalnızca 9lt su tüketimiyle, Eco 5,5 Litre Programı’nda ise 14 kişilik bulaşığı yalnızca 5,5 litre su tüketimiyle yıkayan Vestel Ekomaks kullanıcılarına maksimum verimlilik sunuyor.

Ürün, Waterbox teknolojisi sayesinde bulaşıkların son durulama suyunu filtreleyerek anti-bakteriyel bir cepte depolayıp sonrasında bu suyu ön yıkamada kullanarak, hanelerdeki su tüketimini azaltırken, doğal kaynakların korunmasına da katkı sağlıyor. Auto-door teknolojisine sahip Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi, yıkama programının bitiminde otomatik olarak açılan kapısı ile makine içerisindeki hava sıcaklığını düşürerek kurutma işleminin daha düşük sıcaklıklarda gerçekleşmesini sağlıyor. Bu sayede ürün, bulaşıkları kurutmak için ekstra enerji harcamıyor.

Bulaşık yıkama alışkanlıkları değişiyor
Vestel Ekomaks, kişiye ve ihtiyaçlara özel 10 farklı program alternatifiyle de bulaşık yıkama alışkanlıklarını değiştiriyor. Jetwash 18’ yıkama programı acil bulaşıkları 18 dakikada kullanıma hazır hale getirirken,  Smartwash programı, bulaşıkların kirlilik seviyesini ölçüp uygun yıkama programını kendi belirliyor. Ecowash teknolojisi de kullanıcılara az bulaşıkta elde yıkamaya göre 11 kat su tasarrufu yapma imkânı sağlıyor.

Ekstra hızlı, ekstra sessiz, ekstra hijyen ve turbo kurutma fonksiyonları da bulunan Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi her ihtiyaca uygun çözümleri ve 1.599 TL’lik satış fiyatı ile Vestel satış noktalarında tüketicilerle buluşuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri