Vivident’ten flash haber

12 Nisan 2013 Cuma

Vivident, Türkiye’de ilk defa zaman vaadi sunan bir sakız yarattı. Vivident “45 Dakika”, en az 45 dakika süren kesintisiz ferahlık sağlıyor

vividentten-flash-haber

Vivident “45 Dakika”, içeriğinde bulunan “kristalize mentol, enkapsüle sukraloz ve ferahlık verici özel aromalar” ile kesintisiz ferahlık özelliğini 45 dakikanın üzerine taşıyan özel bir sakız.  

Vivident “45 Dakika”, draje ve şerit olmak üzere iki farklı sakız formunda geliştirildi. Bu özel ürün, draje formuyla yepyeni dikkat çekici metal kutusunda yer alırken, şerit formu ise zarf şeklindeki ambalajında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

İtalya’da Neotron S.p.A ve Türkiye’de TNS şirketlerinin yaptığı tüketici tat paneli araştırmaları sonucunda da, Vivident “45 Dakika”nın “en az 45 dakika süren kesintisiz ferahlık” özelliği doğrulandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri