Yaşamın ve Alışverişin Merkezi Capacity'de Müzikli Hafta Sonları

19 Eylül 2008 Cuma

İstanbulun, Bakırköyden Bahçeşehire, Küçükçekmeceden Büyükçekmeceye uzanan 3üncü bölgesinin en büyük alışveriş merkezi olan Capacity, 12 Ekim tarihine kadar müşterilerine Müzikli Hafta Sonları yaşatacak.

yasamin-ve-alisverisin-merkezi-capacityde-muzikli-hafta-sonlari
Ferah ve şık mimarisi, her biri ayrı bir yaşam alanı olarak dizayn edilmiş katları, bölgede ilk olma özelliği taşıyan markaları ile yerli ve yabancı çok sayıdaki öncü markayı bünyesinde bulunduran Capacity ziyaretçilerine Ekim ortasına kadar her hafta sonu müzik ziyafeti verecek.Cumartesi ve Pazar günleri 15:00-18:00 saatleri arasında devam edecek müzik programı 20 Eylül Cumartesi Zafer Doğulu Orkestrası ile başlayacak. Capacity Alışveriş Merkezi Pazar günleri de Salih Nar tarafından 2005 yılında kurulan Jazz Stap orkestrasını ağırlayacak. Jazz soundunu yerel ezgilerle harmanlayan Jazz Stap izleyicilerine zevkli saatler yaşatacak.

Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri