Yataş İsviçre’de

07 Aralık 2015 Pazartesi

18 ülkede mağazası bulunan Yataş Grup yurtdışındaki 43’üncü mağazasını İsviçre’de açtı

yatas-isvicrede

Yatak ve ev tekstili sektörünün kalitesiyle fark yaratan markası Yataş Grup, yurt dışındaki varlığını yeni yatırım ve yatırımcılarla hızla genişletmeye devam ediyor.

İsviçre’nin Zürih kentinde açılan yeni Yataş Bedding mağazasında, uykuda devrim yaratan Yataş yataklar, modern, şık görünümlü bazalar ve zarif başlık seçenekleri ile birbirinden kaliteli ve şık ev tekstil ürünlerini müşterilerin beğenisine sunuyor.

Concept Möbel’in bayiliğinde açılan Yataş Bedding mağaza açılış törenine Yataş Grup Genel Müdür Yardımcısı Ersin Serbes ve İsviçre Başkonsolosluğu Baş Muavini Abuzer Köse katıldı. Yatak ve mobilya sektörünün kalitesiyle fark yaratan lider markası Yataş Grup, 3 yıl içinde İsviçre’de üç Yataş Bedding ve bir Enza Home mağazası daha açmayı hedefliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri