“Yaza veda, okula merhaba!”

27 Ağustos 2012 Pazartesi

Bahçepark Çocuk Kulübü, yaz aylarını en sanatsal vedayla uğurlarken okula dönüş heyecanını da birbirinden farklı tasarımlarla süsleyecek

yaza-veda-okula-merhaba

Bahçepark Çocuk Kulübü, miniklerin aileleri ve akrabalarıyla geçirecekleri Ramazan Bayramı’nın hemen ardından kapılarını tekrar üyelerine açarak 25 Ağustos’un ardından 1, 8, 15, 22, 29 Eylül günlerini müdavimleri için şenlendirecek. Bahçepark Çocuk Kulübü üyeleri, Cumartesi günlerini kulüp arkadaşları ve eğitmenleriyle birlikte sanat ve sevgi dolu bir atmosferde yine yeni yeniden eşsiz bilgiler ve deneyimlerle geçirecekler. Etkinlikler 14.00-18.00 saatleri arası katılıma açık olacak ve tüm Bahçepark Çocuk Kulübü aktiviteleri gibi ücretsiz uygulanacak. Program dahilindeki tüm atölyeler, 7-14 yaş aralığındaki çocukların katılımına açık olacak şekilde ve bu yaş grubunun gelişim düzeyine uygun olarak hazırlandı.

25 Ağustos, 1 ve 8 Eylül’deki Yaza Veda günleri okulların açılmasının hemen öncesinde çocukların ve ailelerin doğal heyecanlı süreçlerine uyumlu biçimde hazırlandı. Çocuklar eğitmenleri eşliğinde hem bir yıl boyunca Çocuk Kulübü’nde edindikleri bilgi birikimini uygulama olanağı bulacaklar, hem evlerindeki çalışma ortamlarına kendi tasarımlarıyla katkıda bulunacaklar. Bu sayede odaları için konforlu ve dekoratif objeler ve malzemeler üretecek olan Bahçepark Çocukları, emek dolu geleceklerine de sağlıklı bir adım atacaklar.

15, 22, 29 Eylül günlerinde ise Okula Dönüş konsepti uygulanacak. Çocuklar; kalem, kalem kutusu, okul ve beslenme çantası, ders program çizelgesi, takvim gibi okul araç gereçlerini yine kendi tasarımlarıyla sağlayacaklar. Çocuklar kadar ailelerin de ilgisini çekecek olan etkinlikler,  tasarlama-üretme ve kullanma üçgeninin içini en yaralı biçimde dolduracak. Aktiviteler yeni etkinliklere yelken açarak 29 Eylül günü İlköğretim Haftası kutlamaları ile kapanacak.

CarrefourSA Bahçepark Alışveriş Merkezi, bütün çocukları ilginç tasarımlarla odalarını yenilemeleri için eğlenceli Tasarım Atölyeleri’ne davet ediyor ve okul ihtiyaçlarını karşılamanın en ilginç yolunu keşfetmeye çağırıyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri