ESET Türkiye ekibi büyüyor

07 Mart 2013 Perşembe

Antivirüs yazılım kuruluşu ESET’in Türkiye ofisi, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda büyüyor. Şirket bünyesinde oluşturulan Katma Değerli İş Ortakları Yöneticiliği’ne, IT sektöründe güçlü deneyime sahip Bahar Bedenlier getirildi

eset-turkiye-ekibi-buyuyor

Bilgi teknolojileri sektöründe 10 yılı aşkın iş tecrübesine sahip olan Bahar Bedenlier, stratejik satış teşkilatlarının planlanması, bayilerin yönetimi ve pazarlama odaklı yeni iş süreçlerinin oluşturulması konusunda uzman.

İş yaşamına 2000 yılında başlayan Bahar Bedenlier, Microsoft ve 3A Bilgisayar şirketlerinde Kurumsal Kanal Bayi Yöneticisi, Satış Direktörü ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev yaptı. Bedenlier, 2013 Mart ayı itibarıyla ESET Türkiye Katma Değerli İş Ortakları Yöneticisi olarak göreve başladı.

Yeni görevinde, ESET’in genişleyen ürün ve hizmet yelpazesinin doğru hedef kitleyle buluşmasına destek verecek olan Bahar Bedenlier, müşteri odaklı özel projelerin yürütülmesi, kurumsal yapılara daha nitelikli hizmet götürülmesi ve iş süreçlerinin daha verimli hale getirilmesine odaklanacak.

ESET, NOD32 ve Smart Security ürünleriyle, internet güvenliği konusunda Türkiye’de pazar lideri olarak öne çıkıyor. Ülkemizde yüzde 33’lük kullanım oranına sahip olan ESET, farklı boyut ve sektördeki binlerce kuruluşa hizmet veriyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri