Yeni yıl coşkusu Bodrum’da

13 Aralık 2013 Cuma

Çin takvimine göre kariyer ve başarı yılı olan 2014 kutlamaları Bodrum Midtown Alışveriş Merkezi’nde başladı

yeni-yil-coskusu-bodrumda

Herkes için yenilik ifade eden, yeni dilek ve beklentilerin gerçekleşmesi için yeni bir başlangıç sayılan yeni yıl coşkusu Bodrum’da başladı. Midtown Alışveriş Merkezi, devasa yeni yıl ağacı, ren geyikleri süslemesi ile yeni yıl heyecanını ziyaretçileri ile paylaşıyor.

Mağazalar yeni yılı neşeli vitrinler ve özel yılbaşı kampanyaları ile karşılamaya hazırlanırken, çocukların uğrak yerleri arasında yer alan Macera Adası, ihtiyacı olan minikleri de unutmadı. Macera Adası içinde yer alan yeni yıl ağacının altına bırakılan her hediye, ihtiyacı olan çocuklara ve özel çocuk koruma kurumlarına iletiliyor. Ziyaretçileri ise yeni yıl armağanı olarak özel kampanya dâhilinde sinema bileti kazanıyor.

Midtown’a yolu düşen Bodrumluları 28-31 Aralık günleri arasında sürprizler bekliyor. Noel Baba sürpriz hediye kuponları dağıtırken ziyaretçiler Noel Baba ile bol bol fotoğraf çektirme imkânı da yakalayacak. Ayrıca AVM içerisinde sürpriz hediye kuponları da dağıtılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri