Yeni yıl heyecanı Capacity’de başladı

19 Aralık 2012 Çarşamba

Bakırköy bölgesinin gözde alışveriş merkezlerinden Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 29-31 Aralık günleri arasında düzenleyeceği yeni yıl etkinlikleriyle yılbaşı alışverişlerinize renk katacak

yeni-yil-heyecani-capacityde-basladi

Yeni yılı güzel umutlar, heyecanlar ve sürprizlerle karşılamak için her sene olduğu gibi bu sene de farklı ve ışıltılı dekorasyonu ile göz kamaştıran Capacity, eğlenceli bir atmosferde alışveriş yapma imkanı sağlıyor. Capacity Alışveriş Merkezi aynı zamanda yeni yıl etkinliklerine de ev sahipliği yapacak. 

Capacity’de özelikle çocuklar için dekore edilen ve bir yeni yıl klasiği olan ışıltılı Noel evi kapılarını yeni yıl öncesinde ziyaretçilerine açacak. 31 Aralık Pazartesi günü Noel Baba ile fotoğraf çekimi yanı sıra sürpriz hediyelere sahip olma şansı yakalarken gün boyunca Noel Baba bandosu bu eğlenceye eşlik ediyor olacak. AVM içerisinde özel Noel arabası ile gezme şansını da sunan Capacity ayrıca sürpriz hediyeleri ile ziyaretçilerini şaşırtacak. 

Capacity’nin minik ziyaretçileri, 29 Aralık Cumartesi günü düzenlenecek atölye çalışmalarında yılbaşı topları ve kartonla ahşap süsler yapmayı öğrenirken, rengarenk keçeler ile süs malzemelerini hediye ve yılbaşı ağacında kullanılmak üzere birer mucizeye çevirip hem yaratıcılıklarını keşfedecek hem de keyifli dakikalar yaşayacaklar. Yeni yıl kutlamalarına yılbaşı bandosu ile başlayacak olan Capacity, benzersiz bir müzik ziyafetiyle alışverişinizi adeta bir eğlenceye dönüştürecek.

Capacity AVM yeni yıl programı
29 Aralık Cumartesi
13.00-15.00 Art Craft Süsleme Atölyesi
16.00-18.00 Keçe Süsler Atölyesi
14.00-18.00 Yılbaşı bandosu

31 Aralık Pazartesi
12.00-20.00 Noel evinde Noel Baba ile buluşma, sürpriz hediyeler
14.00-18.00 Noel Baba bandosu
14.00-19.00 Noel Baba arabasıyla alışveriş merkezi turu


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri