Yeni yılda Antares dilekleri gerçek yapıyor

23 Aralık 2014 Salı

Başkent’in Alışveriş ve Yaşam Yıldızı Antares Alışveriş Merkezi 2015'e girerken ziyaretçilerini ödüllendiriyor. Antares'in yeni yıl hediyesi Hyundai'nin en yenisi. Antares Kartlılar her 100 TL alışverişe Hyundai ix35 kazanma şansı elde ediyor

yeni-yilda-antares-dilekleri-gercek-yapiyor

AVM Partners’ın kiralama ve yönetimini yaptığı Antares Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2015'e tüm ziyaretçilerini mutlu edecek sürprizlerle giriyor. 15-19 Aralık günleri arası yılbaşı alışverişini "Dile Antares'ten Ne Dilersen!" kampanyasıyla yapan Antaresliler kolyeden çantaya, çay setinden çeklere birbirinden farklı hediyeler kazandı.

Antares'in yeni yıl sürprizlerinden biri de, Hyundai'nin en yenisi ix35. 1 Aralık 2014 - 9 Şubat 2015 tarihleri arasında alışveriş yapan Antaresliler her 100TL'lik alışverişe araba çekiliş kampanyasına katılım hakkı kazanabilecek.

Yılın son Pazar günü, 28 Aralık'ta Astroloji Uzmanı Filiz Özkol, 2015 burç yorumlarıyla Antares'te meraklılarıyla buluşacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri