Yeniyol Yazılım’dan yeni proje

03 Eylül 2012 Pazartesi

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen Beylikdüzü Migros AVM, CRM çözümlerinde YeniYol Yazılım’ı tercih etti

yeniyol-yazilimdan-yeni-proje

Beylikdüzü Migros AVM Kart ve Genç Kart ile müşterilerine özel kazanımlar ve ayrıcalıklar sağlayacak proje 10 farklı kampanya ile başladı. Kiosk’da sürpriz hediye kazanımlarından alışverişlere sağlanacak özel kazanımlara kadar geniş kampanyaların yanı sıra her hafta en yüksek puan toplayan ilk iki müşteriye de çeyrek altın kazandırılacak.

Yine kiosk cihazından yapılan anket ile müşteriler puan kazanımlarını artırmaya devam edecekler. Böylece katılımcılar ile ilgili çok önemli bilgiler toplanabilecek.

Projede aynı zamanda belirli mağazalarda bulunacak pos cihazları ile alışverişler anında kazanımlara dönebilecek. Bundan sonra düzenlenecek tüm kampanya ve çekilişler YeniYol CRM sistemi üzerinden kurgulanarak raporlanabilecek.

YeniYol CRM ile kampanyalar ve milli piyango çekilişleri kolay yöntemler ile yönetebilir, müşteriler alışveriş sıklıklarını, fiş ortalamalarını, ziyaret sıklıklarını, tercih ettiği mağaza ve sektörleri, yaş ve meslek aralıklarını, hangi ilçelerden geldiklerini takip edebilir; yapılacak anketlerle istenilen her türlü bilgiyi kolay ve maliyetsiz yöntemlerle toplayabilir; kampanya mağaza ciroları ve müşteri sayıları ile kampanya sonucunda değerlendirme, analiz ve sonuçlarını tek tuş ile görebilir, tüm veriler yine tek tuşla analiz edilip raporlanabilir.

YeniYol CRM, AVM çalışanlarının hayatlarını kolaylaştırıyor ve uygulandığı AVM’de müşteri sadakati sağlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri