Yerel zincirler yarın buluşuyor

15 Nisan 2014 Salı

Perakendeci, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunanları ortak bir platformda buluşturan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2014, kapılarını yarın (16 Nisan) açıyor. Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından 6’ncısı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan YZB 2014’e bu yıl “Marka” konusu damgasını vuracak

yerel-zincirler-yarin-bulusuyor

Organize perakendenin önemli halkası yerel zincir marketler, 16-17 Nisan günlerinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde buluşuyor. Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakendesinin en büyük fuar ve kongre organizasyonu olan Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) 2014, bu yıl 6’ncı kez kapılarını açıyor.

16 – 17 Nisan günlerinde perakendeci, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunan firmaları bir araya getirecek olan YZB 2014’ün bu yılki ana teması ise, “Marka”. YZB 2014’e yerli ve yabancı sektör profesyonelinin katılımı bekleniyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da fuar ve kongre olmak üzere iki bölümden oluşan YZB 2014’te, "Dönüşümü Başlat, Geleceği Kazan" sloganı doğrultusunda "Marka" konusu masaya yatırılacak. YZB’nin konferans bölümünde; geleceği şekillendiren marka kimliği, marka stratejileri ve marka hikayeleri ele alınırken; fuarda ise, firmalar interaktif stantlarında yeni ürün ve hizmetlerini sunacak.

Organizasyon kapsamında yerel zincirlerin başarılı çalışmalarını ödüllendirmeyi hedefleyen "Perakendenin En Başarılı Fikirleri" yarışması da gerçekleştirilecek. Sadece PERDER üyelerinin katılacağı yarışmanın ödül töreni ise, 27 Nisan akşamı düzenlenecek.
 

Ünlü psikoterapist Galie geliyor

Amerika’nın en ünlü psikoterapistlerinden olan Anthony Galie, 16 Nisan’da, Yerel Zincirler Buluşuyor kapsamında Türkiye’ye geliyor. Galie, YZB 2014 Konferansı’nda “Büyük Hedefler İçin Yüksek Motivasyon” başlıklı bir sunum yapacak.

Perakende sektörünü 16-17 Nisan’da İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Konferansı ve Fuarı’nda konuşmacı olarak yer alacak olan Anthony Galie,  konferansta “Büyük Hedefler İçin Yüksek Motivasyon” başlıklı bir sunum yapacak.

Amerika’nın en tanınmış psikoterapistlerinden olan Anthony Galie, “İş Dünyasında Bilinçaltı” konusu ile, Fedex, Walmart, gibi Amerika’nın ve Avrupa’nın en büyük işletmelerinde ve önde gelen üniversitelerinde seminerler veriyor.
Seminerleri, iş yerlerinde motivasyonun sürekli olarak yüksek tutulması konusuna yeni bir bakış açısı getiriyor. Çalışanların hedeflerine sadece bir kaç gün yoğunlaşabilmesi, sonrasında performansların hızla düşmesini işleyen Galie’nin seminerleri bu sorunun ortadan kaldırılması ve çalışan performansının arttırılması üzerine kurulu.  Galie, seminerlerinde kişilerin olumlu bir bakış açısı yaratabilmesi ve konsantrasyonlarını geliştirebilmesi için bilinçaltının nasıl kullanması gerektiğini interaktif şekilde anlatıyor.
İnsanın bilinçaltı potansiyelini, hipnoz tekniklerini kullanarak sunduğu sahne şovuyla gösteren Anthony Galie, bireylerin ve şirketlerin marka olmak için negatif duygulardan arınarak yeni bir enerjiyle kendilerini yeniden tasarlamaları konusunda harekete geçmelerini sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri