Yetenekli gençlere şöhret kapısı açılıyor

12 Ekim 2017 Perşembe

Antalya Shopping Avenue Alışveriş Merkezi, 21 Ekim Cumartesi günü Model of Celebrity ekibini ağırlıyor

yetenekli-genclere-sohret-kapisi-aciliyor

Türkiye'nin dört bir yanını dolaşarak yetenekli gençleri keşfedip ekran ve podyumlara kazandıran Model of Celebrity jürisi, Antalya ve çevre illerden gelen yoğun istek üzerine Shopping Avenue'ya geliyor. Başarılı organizatör Banu Noyan, usta koreograf Uğurkan Erez ve ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan'dan oluşan Model of Celebrity jürisine bu sezon ünlü manken Özge Ulusoy da dâhil oldu.

 

Yurt içi ve yurt dışında çıktığı defilelerde podyumları kasıp kavuran Özge Ulusoy da Model of Celebrity jürisiyle birlikte yetenekleri gençlerin şov dünyasına adım atması için çalışacak. Podyum ve ekrana adım atmak için kendine güvenenler ise bu usta jüri karşısında yeteneklerini sergileyerek şöhret kapısından geçmek için birbirleriyle yarışacak.

 

Ünlü bir oyuncu, sunucu ya da başarılı bir manken olmak istiyorsanız, Model of Celebrity jürisinin karşısındaki yerinizi almak için acele edin.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri