Yılbaşının yıldızı Levi’s olacak

22 Aralık 2014 Pazartesi

Levi’s®, yılbaşı gecesinde tarzıyla fark yaratmak ve bu özel gecede sevdiklerine en güzel armağanı vermek isteyenlerin ilk adresi olacak

yilbasinin-yildizi-levis-olacak

Levi’s®’ın 2014 Sonbahar/Kış Kadın ve Erkek Koleksiyonu için özenle tasarladığı sportif şık modelleri tercih eden herkes, yeni yıl partisinde dikkatleri üzerinizde toplayacak.

Yılbaşı gecesi ister evde, ister dışarıda Levi’s®'ın efsane jean'i 501®'i, süper-esnek kumaşların kullanıldığı High-Rise Skinny'yi, içerdiği teknoloji ile kadınların vücut şeklini ön plana çıkaran, belirginleştiren ve istenilen bacak ve kalça görüntüsü veren Revel™ jean'leri, gömlekleri ve tişörtleri, yüksek topuklular, şık ceket ve aksesuarlarla tamamlayarak kadınları gecenin yıldızı yapacak.

Erkek Koleksiyonu
Sonbahar/Kış 2014 Erkek Koleksiyonu'nda kişiselleştirilmiş ürünleriyle dikkat çeken Levi’s®'ın kendinizi her yerde şık, rahat ve cool hissedeceğiniz tasarımları, yılbaşı gecesi için vazgeçilmeziniz olacak.

Levi’s® erkeğinin olmazsa olmazı efsane jean 501®, Trucker ceketler, Western gömlekler ile koleksiyondaki diğer tasarımlar, ister yılbaşı gecesinde sizin giyebileceğiniz isterseniz sevdiklerinize armağan edebileceğiniz pek çok alternatifi bir arada sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri