Yılın en dikkat çeken oyunlarından "Yok Böyle Bir Kız" perde açıyor

23 Eylül 2013 Pazartesi

Hepimiz aşık oluyor ardından da aşık olduğumuz kişiyi var gücümüzle değiştirmeye çalışıyoruz. Peki ya gerçekten değiştirebilseydik? Tatmin olur muyduk?

yilin-en-dikkat-ceken-oyunlarindan-yok-boyle-bir-kiz-perde-aciyor

“Yok Böyle Bir Kız” hayalindeki kızı bir gün ansızın karşısında bulan genç bir yazarın ve sevimli bir aşkın romantik komedisi.

Pamela Spence, Gamze Topuz, Yunus Günçe ve Suat Güzey’in oynadıkları “Yok Böyle Bir Kız”ı uyarlayan ve yöneten Damla Cercisoğlu.

Proje Yönetimi Banu Noyan tarafından yapılan “Yok Böyle Bir Kız” adlı oyunumuz, 2013 -2014 Tiyatro Sezonuna 6 Ekim 2013 Pazar Saat 16.00’da Şişli Blackout Sahnesi’nde merhaba diyor.

Tiyatro Kedi’nin repertuarındaki diğer oyunları gibi, Yok Böyle Bir Kız  da her pazar 16.00 Şişli Blackout Sahnesi’nde, ayrıca sezon boyunca düzenli olarak Ortaköy Afife Jale Sahnesi, Caddebostan Kültür Merkezi, Kozyatağı Kültür Merkezi, Akatlar Kültür Merkezi ve Şişli Kent Kültür Merkezi gibi sahnelerde ve Türkiye turnesi’nde oynanacak. Biletler oyun oynanan salonlarının gişelerinde ve Biletix’de.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri