Kahve Dükkanı 3 yılda 50 şubeye ulaştı

18 Aralık 2013 Çarşamba

Türk kültürünün vazgeçilmezi Türk kahvesini alışveriş merkezine taşıyarak Geleneksel Türk kahvesini kahve severlere ulaştıran Kahve Dükkanı, geçtiğimiz günlerde 50’nci Şubesini Şanlıurfa Urfa Piazza’da açtı

kahve-dukkani-3-yilda-50-subeye-ulasti

Kahve Dükkanı, kahve severlere alışveriş merkezlerinde ulaşırken, hızla da büyüyor. 1 TL’ye kahve sloganıyla yola çıkan Kahve Dükkanı, Türk kahvesini her şubesinde her bardakta aynı tat anlayışıyla satışa sunuyor.

Klasik Türk kahvesi dışında, Kahve Dükkanı stantlarında 9 farklı aromaya sahip ürün çeşidi bulunuyor. Ürün çeşitleri arasında hürrem, çikolatalı, vanilyalı ve damla sakızlı aromalı ürünler favori ürünler arasında sayılmakta. Bunun dışında sıcak içeceklerden sıcak çikolata, salep, mocha ve Gold classic gibi ürünler de stantlarda 1 TL’ye satışa sunulmakta.

Türk Kahvesini tüm dünya ülkelerine sevdirmeyi misyon edinen Kahve Dükkanı Genel Müdürü Nazile Paketoğlu Özbay, yurtdışından da bayilik başvuruları aldıklarını ve kısa bir süre sonra yurtdışında da Kahve Dükkanı stantlarını görülebileceğini belirtti.

Karton bardakta Türk kahvesi fikrinin Türk halkı tarafından çok çabuk benimsendiği ve bağımlılık yarattığını vurgulayan Özbay, kahvelerinin bu denli sevilmesinin nedeninin anında taze olarak çekilip sunulmasından kaynaklandığını vurguladı. Bunun dışında fiyat politikalarının açıldığı zamandan beri değişmediğini ve “1 TL’ye Türk Kahvesi” sloganının da uzun bir süre daha kullanılacağına işaret etti.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri