Kanada devi Türkiye pazarına giriyor

02 Aralık 2013 Pazartesi

Fast Food sektöründe Kanada’nın lider markalarından birisi olan “Teriyaki Experience”, Türkiye pazarına girmek icin Kanada merkezli danışmanlık firması, Polipark Inc. ile sözleşme imzaladı

kanada-devi-turkiye-pazarina-giriyor

Türk tüketicisinin “sağlıklı beslenme” arzusu ve “Uzakdoğu mutfağına” hızla artan ilgisini gören Teriyaki Experience, bu iki konsepti başarıyla birleştiren restoranlarını yakın zamanda Türk tüketicisi ile buluşturmayı hedefliyor. Teriyaki Experience, bu hedef doğrultusunda Türkiye’deki iş ortağının belirlenmesi ve sonraki adımlarda mağazaların açılma sürecindeki operasyonlar için Polipark Inc. ile yaptığı anlaşma gereği ilk etapta Teriyaki Experience’ın Türkiye’deki varlığını inşa etmek üzere “fast food” restoran işletmeciliği konusunda uzman girişimci kişi ya da kuruluşlarla görüşmelere başladı.

Hızlı ve sağlıklı beslenme kavramında sunduğu taze ve düşük kalorili menülerini kendi geliştirdiği yöntemler ile hızlı ve ekonomik olarak sunabilen “Teriyaki Experience” bu konuda yeni girdiği her pazarda dikkat çekiyor.

Uzak doğu mutfağı konseptinde yaratıcılığı ve yenilikçiliği ile öne çıkan Teriyaki Experience, geleneksel “fast food” restoranlarına karşı sağlıklı bir alternatif olarak geliştirmiş olduğu menülerinin yağ oranı ağırlıklı olarak 10 gramın altında ve kalori miktarıysa 600 kalorinin altında. Teriyaki Experience ayrıca müşterilerine sunduğu tüm ürünleri, formülleri kendisine ait olan özel soslarıyla tatlandırıyor.

Firma kısa vadede, Türkiye’de “Teriyaki Experience” markasını tam yetki ile temsil edecek olan lisansör firmanın, ilk yıl içerisinde İstanbul’da bayrak taşıyıcı restoranı açmasını ve ardından öncelikle büyük iller olmak üzere, gerek kendi imkânları ile gerek Türkiye çapında bayilikler vererek yayılmasını hedefliyor.

Firmanın uzun vadede başarı tanımlamasıysa ülke çapında toplamda 60 ila 80 restoran ile Türk tüketicisine sağlıklı bir fast food alternatifi sunmak.

Teriyaki Experience ile gıda sektöründe iş ortaklığı kapsamında birlikte yürümeyi arzu eden firmalar şu iletişim kanallarını kullanarak Polipark yetkilileri ile temasa geçebilir; Tel: +1 905 766 2828, contact@polipark.com, www.polipark.com.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri