Lıttle Caesars’dan Türkiye’de bir ilk

12 Mayıs 2015 Salı

Little Caesars yeni bir pizza lezzetiyle yaza merhaba diyor. Adını ve lezzetini Avrupa’da bin yıldan uzun bir geçmişi olan simit çeşidi Pretzel’den alan Pretzel Pizza; ilk defa Parmesan ve Cheddar sosunu ve enfes tuzlu kraker tadını bir araya getiriyor

little-caesarsdan-turkiyede-bir-ilk

Dünyanın büyüyen pizza zinciri Little Caesars, damaklarda lezzet patlamaları yaşatan yeni ürünü Pretzel Pizza’yı pizza severlerle tanıştırıyor. Pretzel Pizza Türkiye’de ilk kez iki karşı konulmaz lezzet Parmesan ve Cheddar sosunu bir araya getiriyor.

Adını Avrupa’da bin yıldan fazla bir geçmişi olan bir simit çeşidi olan Pretzel’den alan Pretzel Pizza’nın kenarları; enfes tuzlu kraker tadı ve yumuşacık dokusuyla pizza müdavimlerinin aklını başından alıyor.

Nefis kenar mucidi Little Caesars’ın diğer lezzetleri gibi pizzayı yemeye kenarından başlatan Pretzel Pizza, eşsiz lezzete sahip benzersiz Cheddar sosu ile de dikkat çekiyor. Türkiye’nin tabanında domates sosu yerine Cheddar sosu kullanılan ilk pizzası olan Pretzel Pizza, üzerine serpilen enfes Parmesan peyniri rendesi ile her ısırıkta damaklarda muhteşem bir ziyafet deneyimi vadediyor.

Sucuk, jambon, mantar, domates ve yeşilbiber ile tatlanan Pretzel Pizza, sadece büyük boy olarak satışa sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri