Simit Sarayı Berlin’de büyümeye devam ediyor

27 Temmuz 2015 Pazartesi

Dünya markası olma vizyonuyla yurt dışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, Almanya’daki 5’inci mağazasını açtı

simit-sarayi-berlinde-buyumeye-devam-ediyor

Yurtdışı açılımlarına devam eden Simit Sarayı, Almanya’da 5’inci şubesini hayata geçirdi. Geçtiğimiz günlerde açılan şube, Berlin’in en ünlü noktalarından biri olan Karl Marx Caddesi’nde açıldı. Almanya’daki mevcut mağazalarında ayda 10 binden fazla kişiyi ağırlayan Simit Sarayı, yeni mağazası ile Berlinli lezzet severlerle buluşmanın gururunu yaşıyor.

Almanya’daki beşinci Simit Sarayı mağazasını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, “Almanya’da markamızın gördüğü büyük ilgiden çok memununuz. Berlin ile birlikte Almanya’nın beş farklı ve büyük şehrinde yaşayan lezzet tutkunlarını yurdumuz lezzeti simit ve diğer Simit Sarayı lezzetleriyle buluşturmuş olmak da bizim için ayrı bir gurur. Avrupa’da bulunduğumuz Almanya, Belçika, Hollanda, İngiltere ve İsveç’te mağaza sayılarımızı artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Açık ve kapalı alanları, ferah atmosferi, konforlu dekorasyonu, sıcak ortamıyla yoğun ilgi gören Berlin Simit Sarayı; uygun fiyatlı, lezzetli ürünleri ve zengin çeşitleri ile konuklarını ağırlıyor. Mağaza’nın  menüsünde; Simit, börek, kruvasan, sandviç, tatlı-tuzlu kurabiye, çörek, kek, pasta, ekmek, kahvaltılık çeşitleri, sıcak ve soğuk içecekler gibi birbirinden lezzetli tatlar yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri