Big Chefs yurtdışı atağına kalktı

24 Haziran 2015 Çarşamba

Tüm Türkiye’de hızla büyüyen Big Chefs, Suudi Arabistan şubeleri ile yurt dışında da büyümeye devam ediyor

big-chefs-yurtdisi-atagina-kalkti

Türkiye’nin yeme – içme kültürüne yön veren Big Chefs, Dubai şubesi ile dünya markası olma yolunda attığı adımı Suudi Arabistan şubeleri devam ettiriyor. Big Chefs markasının kurucu ortağı Gamze Cizreli ile ETE-GROUP başkan yardımcısı Eng Morhaf bu- Khamsin’ ın Suudi Arabistan Krallığı’nın Khobar şehrinde imzaları atmasıyla ortaklık adımı atılmış oldu.

Suudi Arabistan krallığının en büyük gruplarından biri olan ve bünyesinde inşaat, gayrimenkul, taşımacılık gibi farklı şirketler bulunan ETE-GROUP ortaklığı ile ilk olarak Cidde’de açılacak şubeyi, 2016’da Riyadh’ da açılacak olan şube izleyecek. Ardından açılacak Bahrain ve Khobar şubeleri de Big Chefs severlerin yurt dışı duraklarından olacak.

Suudi Arabistan’a da yepyeni bir soluk getirecek olan Big Chefs, yılın 365 günü, günün her saati, en lezzetli yemekleri, en özel tatları, misafirlerine en hızlı ve en iyi hizmet anlayışı ile sunarken, popüleritesini dünya çapında arttırmaya devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri