Adana Optimum’da “eğlenceli” ramazan

Adana Optimum Outlet, konuklarını ramazana özel birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklerle ağırlıyor

Adana Optimum’da “eğlenceli” ramazan

Ramazanda Adana Optimum ziyaretçileri, Orta Doğu’nun en büyük camisi olma özelliğini taşıyan Sabancı Merkez Cami, yemyeşil Merkez Park, şehri ikiye ayıran Seyhan Nehri ve kent manzarasıyla iftarlarını açıyor. İftar öncesi ve sonrasındaki etkinlikler de izleyenleri adeta zaman tünelinde yolculuğa çıkararak eski ramazanlara götürüyor.

Geleneksel kültürün yaşandığı eski günlere özlem duyanlar; kantocular, Aşuk ile Maşuk, Hacivat ve Karagöz, Keloğlan, Nasrettin Hoca ve canlı heykellerin yıllar öncesini hatırlatan gösterileri ile hoşça vakit geçiriyor. Ayrıca sözsüz tiyatro olarak da bilinen ve her şeyin sadece mimiklerle anlatıldığı bir sanat dalı olan pandomim gösterisi de ziyaretçileri şaşırtıyor.

Her yaş grubuna eğlence
Adana Optimum’daki sahne programları da geçmişin kapılarını aralayacak. Orta oyunları, skeçler, şovlar, Meddah ve Arap Bacı tiplemeleri ile hem büyükler hem küçükler eğlenecek. Animasyon ekipleri, AVM’yi karış karış gezerek, eğlenceyi her noktaya taşıyacak.

Ramazanın dolu dolu yaşanacağı Adana Optimum’da, ramazan ayı boyunca her salı Macit Tümay ile akordeon şov, her çarşamba Kazancılar Müzik Grubu ve fasıl ekibi ve semazenlerin sema gösterileri de ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak.