Ankara Optimum’da bayram eğlencesi

Ankara Optimum Outlet, her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da küçük büyük herkesin güzel vakit geçirmesi için renkli ve eğlenceli birçok etkinlik düzenliyor

Ankara Optimum’da bayram eğlencesi

Ankara Optimum Outlet, Kurban Bayramı’nı, hareketli ve eğlenceli etkinlikleriyle genç yaşlı tüm ziyaretçileriyle birlikte kutluyor. Düzenlenecek olan etkinliklerle çocuklar, şeker tadında bir bayram yaşarken; büyükler de eğlenceli ve sürprizli etkinliklerle keyifli vakit geçirecekler.

Minik ziyaretçiler, Ankara Optimum Outlet’te, renkli ve eğlenceli etkinliklerle bayramın tadını doyasıya çıkaracaklar. 26 Ekim 2012 Perşembe günü başlayacak olan Mad Science bilim etkinliklerinde; çocuklar eğlenceli ve öğretici deneyler ile farklı tecrübeler kazanacaklar. Planetaryum Çadırı’nda ise uzay ve gezegenlere yolculuk yapan minikler, keşfetmenin tadını çıkartacaklar.  Ayrıca, minik ziyaretçiler Ankara Optimum’da en sevdikleri çizgi film karakterleri ile buluşma fırsatı yakalarken; sürpriz hediyelerle de eğlenceye doyacaklar.

Bayramın 3’üncü ve 4’üncü günü (27-28 Ekim) düzenlenecek olan “Oyuncak ve Resim Önlüğü Atöylesi”nde ise çocuklar hem yaratıcılıklarını geliştirecek; hem de eğlenerek öğrenecekler.

Kurban Bayramı’nın hemen ardından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleriyle tüm Ankaralılara 29 Ekim coşkusu yaşatacak olan Optimum Outlet’te, Jandarma Genel Komutanlığı Pop  Orkestrası Askeri Bando gösterileri de düzenlenecek. Cumhuriyetimizin 89’uncu yılını tüm Ankaralılarla birlikte kutlamaya hazırlanan Optimum Outlet’te ayrıca özel 9 katlı pasta kesimi de gerçekleştirilecek.