Anneler için herşey Ankara Optimum’da

Ankara Optimum Outlet, ziyaretçileri için gerçekleştirdiği organizasyonlara Anneler Günü dolayısıyla yenilerini ekliyor

Anneler için herşey Ankara Optimum’da

Anneler Günü’ne özel hediyelerin tasarlandığı hediye kampanyası 9-12 Mayıs günlerinde Ankara Optimum Outlet’den 100 TL ve üzeri alışveriş yapacak olan Optimum Club üyelerini sevindirirken, bütün mağazalar Anneler Günü’ne özel indirim ve fırsatlar sunmaya hazırlanıyor.

Sürprizler bununla da kalmıyor, şarkıcı Betül Demir, 12 Mayıs Pazar günü Ankara Optimum ziyaretçileriyle mini konser ve imza günü etkinliği ile buluşurken, özel pasta kesimini de ziyaretçiler ile birlikte gerçekleştirecek.

30 Aralık 2012 – 14 Nisan 2013 tarihleri arasında, ‘100 TL’ye Daire ve Muhteşem Hediyeler’ sloganı ile aynı gün içerisinde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ve Ankara Optimum  Club başvuru formunu dolduran ziyaretçi Pınar Turgut Fırat, Life Style’dan dayalı döşeli bir daire kazandı. Evin anahtar teslimi de bu özel günde düzenlenecek olan organizasyonla gerçekleştirilecek.

Anneler Günü etkinlikleri kapsamında, Ankara Optimum ziyaretçileri 9-12 Mayıs günleri arasında alışveriş merkezinde konumlandırılacak olan mesaj panosu ile annelerine olan duygularını panoya iliştirebilecekleri kartlar ile ifade edebilecek.

‘Annem Doya Doya Konuşsun’ sloganı ile 11-12 Mayıs günleri arasında 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club Card sahibi ziyaretçilere Turkcell’den 30 dakikalık konuşma paketi hediye edilecek.