Flo 134’üncü mağazasını Lüleburgaz’da açtı

Flo, 134’üncü mağazasını Trakya’nın önde gelen şehirlerinden Lüleburgaz’da açtı. Flo, Lüleburgazlılara bin 249 metrekarelik mağaza ile hizmet verecek

Flo 134’üncü mağazasını Lüleburgaz’da açtı

Sezonun yeni modasını ve şık modellerini geniş ürün yelpazesiyle sunan Flo, Lüleburgaz’daki yeni mağazasında; kış renklerinin ve rahatlığın ön planda olduğu bilekten atkılı, kemerli ayakkabı ve botları dikkat çekiyor. Çizme ve botlarda dökümlü modelleri ile yeni sezonda fark yaratan Flo’da yağmur ve binici çizmeleri çok fazla model seçeneğiyle kadınların beğenisine sunuluyor.

Erkekler için birbirinden şık ayakkabılar ayağı yormayacak hafif kalıplar yüzlerce çeşidiyle bu sezon da yerini koruyor. Flo’nun, çocuklar için hazırladığı ayakkabıları sevilen karakterleri, anatomik yapıları, güzel tasarımları ve uygun fiyat avantajı ile dikkat çekiyor. Zorlu kış şartları için çocuğunuzun ayaklarının sıcacık kalması için güçlü tabanlar, kürkler ve triko modelleriyle farklılaşan Flo’da dolgu topuk ayakkabı, çizme ve botlar, dünya çocuk ayakkabı trendlerini yansıtıyor. Ayrıca okul sezonuna yönelik birbirinden farklı alternatifler bulunuyor.