Perakende PageSkin

Agora AVM Paris turu hediye edecek

İzmir’de doğan ve İzmir’de büyüyen Agora Alışveriş Merkezi’nin bu güzel şehre olan bağlılığını en güzel anlatana rüya gibi Paris Turu hediye edilecek

Agora AVM Paris turu hediye edecek


Agora Alışveriş Merkezi 2017’ye yarın (14 Ocak) başlayacak muhteşem bir yarışma ile giriyor. 13 yıldır İzmir’de akla ilk gelen, İzmirliler için yegâne alışveriş ve yaşam noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, sosyal medya takipçileri ve yaratıcı ziyaretçilerini dâhil edeceği yarışma ile yine ilklere imza atacak! “Agora Alışveriş Merkezi’nin İzmir’e Olan Aşkını Anlat Rüya Gibi Tatili Kap” sloganı ile yola çıkan Agora Alışveriş Merkezi; 14 Ocak-14 Şubat günleri arasında izmiraski@agoraizmir.comadresine gönderilecek tek cümlelik ve yaratıcı sloganları 16 Şubat-10 Mart tarihleri arasında Agora Resmi Facebook hesabı üzerinden takipçilerin beğenisine sunacak. En fazla Beğeni alan 3 slogan 13 Mart gününde Agora AVM Özel Jürisi tarafından değerlendirilecek ve 1’inci olan slogan sahibi 14 Mart gününde ilan edilip, 27 Nisan gününde de, çift kişilik, 4 gece 5 gün sürecek rüya gibi bir Fransa/Paris Turu kazanacak.

 

Kurulduğu günden bu yana ziyaretçileri için, alışverişi fırsata çevirecek kampanyalar yapan Agora Alışveriş Merkezi, bu kez sosyal medya üzerinde aktif rol oynayan ziyaretçileri için muhteşem bir yarışma ile tatil fırsatı sunuyor. Ziyaretçiler tarafından izmiraski@agoraizmir.com adresine gönderilecek tek cümlelik sloganlar 16 Şubat gününden itibaren Agora Alışveriş Merkezi Resmi Facebook sayfası üzerinden takipçilerin oylamasına sunulacak. “Agora Alışveriş Merkezi’nin İzmir’e Olan Aşkını Anlat Rüya Gibi Tatili Kap” konulu yarışma ile, 13 yıldan bu yana İzmirlilere hizmet vermiş, İzmir sevdalısı olan Agora AVM’nin İzmir sevgisini en iyi anlatan slogan 13 Mart gününde Jüri tarafından seçilecek ve yaratıcı slogan sahibi ise Paris turu için geri sayıma başlayacak. Paris’te gerçekleşecek panoramik şehir gezisinde ise Opera Meydanı ve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışveriş caddesi Champs-Elysées, Zafer Takı, Eiffel Kulesi, Askeri Müze, Alexandre III Köprüsü, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Orsay Müzesi, Louvre Sarayı ve Müzesi, Chatelet Meydanı, Ile de la Cité ,Vendome Meydanı, Madelain Kilisesi gibi daha birçok yeri görme fırsatı bulacaklar.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Hasan Noyan, güzel şehir İzmir’e olan sevgi ve bağlılıklarını anlatmanın en iyi yolunun 13 yıldır birlikte yol aldıkları Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin ifadeleri olacağını vurguladı. Noyan:  “Projelendirdiğimiz bu yarışmanın esas amacının açıldığımız günden bu yana her zaman yanımızda olan sevgili İzmirlilerin gözünden Agora Alışveriş Merkezi’ni görmek ve bu güzel projeye ziyaretçilerimizi de dâhil etmektir.” ifadelerini kullandı.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin