Agora AVM'den Anadolu Ateşi'nin 15. yılına özel kampanya

Agora Alışveriş Merkezi’nin ziyaretçilerine birbirinden özel avantajlar sunmaya devam eden sadakat kartı Agora Card, yine muhteşem bir kampanyaya imza atacak. 18 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında günlük toplam 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan Agora Card’lılar; 12 Ağustos Cuma günü Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan Anadolu Ateşi 15. Yıl Özel Gösterisi’ne çift kişilik davetiye kazanacaklar.

Agora AVM'den Anadolu Ateşi'nin 15. yılına özel kampanya

12 Ağustos Cuma günü saat 21:00’de Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak olan Anadolu Ateşi 15. Yıllarına Özel Gösterileri ile sevenlerinin karşısında olacaklar. Ünlü dans topluluğu kurulduğu 1999 yılından beri 98 ülke, 293 şehirde gerçekleştirdiği 4760 canlı performans ile 40 milyon izleyiciye ulaştı. Anadolu Ateşi, 15. yıl etkinlikleri çerçevesinde daha geniş bir kadro ile 3 kuşak bir arada muhteşem bir sahne performansıyla yer alacak.

Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan’ın yaptığı ünlü dans gösteri ekibi Anadolu Ateşi, Türkiye’nin birçok yöresinden derledikleri halk danslarını İzmirli sanatseverlerle bir kez daha buluşturmak için geliyor. Her sahne de farklı kostümleri ile beğeni toplayan enerjik ekip; halk oyunlarını bale, modern dans ve diğer dans kültürleri ile harmanlayarak izleyicilere kültür şöleni sunacaklar.

12 Ağustos’taki bu özel konsere çift kişilik davetiye kazanmak isteyen Agora Card’lılar 18 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında günlük toplam 1.000 TL ve üzeri alışveriş yaparak, Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’ndan davetiyelerini alabilecek ve bu muhteşem konsere gitmeye hak kazanacaklar.

Bu kampanyadan yararlananlar, 15 Haziran- 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan 10 kişi çift kişilik rüya gibi bir Samos adası turu kazanma fırsatı da elde edebilecekler. 15 Haziran- 15 Temmuz tarihleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan ilk 5 ziyaretçi ile 16 Temmuz- 15 Ağustos tarihleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan ilk 5 ziyaretçi Yunanistan’ın en popüler ve plajlarıyla ünlü adalarından biri olan Samos Adasında çift kişilik tur kazanacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, sıcak havalarda İzmirlilere keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak yaz mevsimine özel kampanyalara devam ettiklerini belirterek yaz alışverişlerini fırsata dönüştürme şansının Agora Alışveriş Merkezi’nde tüm Agora Card’lı ziyaretçileri beklediğini vurguladı.