Perakende PageSkin

ANKAmall’un ödüllü müzik yarışması başvuruları 1 Nisan’da başladı

“Sound of ANKAmall” müzik yarışması için başvurular başladı. 1 Nisan itibari ile yarışma başvurularını almaya başlayan ANKAmall, büyük bir etkinliğe imza atacak

ANKAmall’un ödüllü müzik yarışması başvuruları 1 Nisan’da başladı

ANKAmall Alışveriş Merkezi, düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekliyor ve müzik yarışması düzenliyor. Garo Mafyan, Ercan Saatçi ve Atiye’nin jüri üyesi olduğu yarışmaya sesine, müziğine, yeteneğine güvenen herkes katılabilecek. Tek koşul, bir müzik grubunun olması ve grubun en az 3, en fazla 8 kişiden oluşuyor olması. Büyük bir müzik etkinliğine imza atmanın yanı sıra iyi bir sese sahip olan, iyi müzisyen olan yeteneklerin açığa çıkmasını da hedefleyen yarışma, Başkentin önemli müzik organizasyonlarından olmaya aday.


Müzik etkinliğinde yarışmada dereceye girenler sadece yeteneklerini göstermekle kalmayacak, para ödüllerinin de sahibi olacak. Birinciye 10 bin, İkinciye 5 bin, üçüncüye 2 bin 500 lira olarak belirlenen ödüllere sahip olmak ve yarışma için başvuruda bulunmak isteyenler 30 Nisan’a kadar www.ankamall.com.tr/soundofankamall adresinden başvuru yapabilecek, final için yarışma hakkı kazanabilecek.