Perakende

FRESHELD Sağlıklı Atıştırmalıklar

Miyadi Gıda San ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa

Kategori : Gıda

Adres : Söğütlü çeşme Mah. Celildağ Sok. No:3/A Söğütevler Apt. Zemin Kat. Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul

Mail : [email protected]

İletişim : +90 533 731 9231

www.fresheld.com

Sağlıklı yaşamın önemli bir parçası olan sağlıklı beslenme; kilo vermek için uyguladığımız bir diyetten ziyade mutlu, huzurlu ve hastalıklardan uzak bir yaşam tarzını seçenlerin tercih ettiği beslenme alışkanlıklarının bütünüdür.

Bir grup genç yatırımcı olarak,"Sağlıklı atıştırmalıklar ile sağlıklı yaşamı bulmak" misyonuylaçıktığımız bu yolda meyve ve sebzelerin en doğal hallerini sizler için önce dondurduk, sonra yüksek basınç altında besin değerlerini koruyarak kuruttuk ve el değmeden paketledik. Kuru meyve ve sebze paketlerimizi sağlıklı bir atıştırmalık olarak sizlerin ve minik sevdiklerinizin hizmetine sunmaktayız.

Dondurularak kurutulmuş meyve ve sebzelerimiz ile taçlandırdığımız; doğal ve katkı maddesi içermeyen granolalarımız ve çikolatalarımızın yanı sıra karışık sebzeli makarnalar, erişteler, geleneksel olarak kavurulmuş Türk kahveleri ve fonksiyonel gıda seçenekleriyle daha bir çok ürünü, sizlere daha sağlıklı bir beslenme tecrübesi sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasına eklemiş bulunmaktayız.

Tamamen yerli üretim ve yerel sermaye ile sunduğumuz ürünlerimizi, "Fresheld markamız ile yurt içi ve yurt dışında birçok şehir ve ülkeye ulaştırmak"vizyonu ile süreçlerimizi geliştirmekte ve aralıksız çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Online mağazamızdan ve pazaryerlerinden yapacağınız alışverişlerinizi; aynı gün kargoya teslim etmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız. İstanbul içi 1-2 iş günü, İstanbul dışı 2-3 iş günükargo süreleri içinde sizlere siparişlerinizi teslim edilmesi için çabalamaktayız.

 “Sağlıklı nesiller için, sağlıklı beslen!” mottosu ile beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmemizin gerekliliklerini anlatmaktan ve açıklamaktan memnuniyet duymaktayız. Sizlerle beraber daha sağlıklı, huzurlu günlerin umuduyla...

 Güncel haberlerimizi ve kampanyalarımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

www.instagram.com/fresheld

www.facebook/fresheld