Flo’yu 13 günde 100 bin kişi ziyaret etti

“FLO Garaj Günleri” bayram öncesi dönemde İstanbulluları mutlu etmeye devam ediyor. Bağcılar Merkez Binası’nda ve Arnavutköy Garaj Mağazası’nda onlarca marka ayakkabının 9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerle sunulduğu FLO Garaj Günleri’nin üçüncü etabını, 13 günde 100 bine yakın kişi ziyaret etti. Böylece İstanbul’da düzenlenen tüm Garaj Günleri ziyaretçi sayısı 500 bini geçti

Flo’yu 13 günde 100 bin kişi ziyaret etti

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan FLO, Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği “FLO Garaj Günleri” ile yüzlerce model ürünü, çarpıcı fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.

Şu ana dek yaklaşık 100 bine yakın kişinin ziyaret ettiği ve 3 Ekim’e kadar devam edecek. FLO Garaj Günleri’nde, en yoğun ilgiyi gören dünyaca ünlü Lumberjack, Dockers gibi markaların yeni ürünleri de bu hafta satışa sunuluyor.

Çocuk ve kadın ürünleri satışta ilk sıralarda
İstanbul’da üçüncü etabı gerçekleştirilen FLO Garaj Günleri’nde alışveriş tutkunu olan kadınlar, her zaman olduğu gibi ilk sırayı bırakmadı. 13 günde satılan ayakkabıların yüzde 30’u kadın ayakkabıları kategorisinde gerçekleşirken onları okula dönüş sezonun da etkisiyle çocuk ayakkabısı kategorisi takip etti. Garaj Günleri’nde ayakkabının dışında rengârenk çantalar, montlar ve eşofmanlar da büyük ilgi görüyor.

Her gün bir ürün ise 3,99 TL’ye
9.99 TL’den başlayan fiyatlar ve yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu “FLO Garaj Günleri”nde 19,99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı ve kışlık bot bulmak mümkün. “FLO Garaj Günleri” boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model, stoklarla sınırlı olarak sadece 3,99 TL’den satışa sunuluyor.

3.99’a ayakkabı alanlar da saat kampanyasına katılabiliyor
İndirimlerin yanı sıra belirlenen gün ve zaman diliminde alışveriş yapanlar birbirinden güzel binlerce saatten birini sadece 9,99 TL’ye alma şansı yakalıyor. Saat kampanyası için alışveriş alt sınırı yok.

Dünyaca ünlü markalar yüzde 50 indirimli
13 günde 15 bin çift ayakkabının satıldığı FLO Garaj Günleri fırsatlarına her geçen gün yenileri ekleniyor. Yüz binlerce kişinin ziyaret ettiği Garaj Günleri’nde Lumberjack ve Dockers gibi dünyaca ünlü markalar. Vatandaşların gösterdiği talebe yönelik olarak yüzde 50 oranında indirimle sunuluyor.

3 Ekim’e kadar devam
Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri 3 Ekim’e kadar Bağcılar’daki merkez binasında ve Arnavutköy Garaj Mağazası’nda 10.00-21.00 saatleri arasında düzenlediği “FLO Garaj Günleri”ne bekliyor.

Servisler yardımcı oluyor
Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 10.00 – 19.00 saatleri arasında her 30 dakikada bir Yenibosna Koçtaş – Bağcılar Merkez Garaj arasında karşılıklı servis seferleri düzenleniyor.