İstanbul PERDER’in başkanlık koltuğu el değiştirdi

Türkiye Perakendeciler Federasyonu’na (TPF) bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İstanbul PERDER, 7’nci Olağan Genel Kurul toplantısını bugün (26 Haziran) Cemile Sultan Korusu'nda gerçekleştirdi. Başkanlığa oy birliğiyle Gökkuşağı Market Genel Müdürü Faruk Güzeldere seçildi

İstanbul PERDER’in başkanlık koltuğu el değiştirdi

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan TPF’ye bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İstanbul PERDER'in 7’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün Cemile Sultan Korusu’nda yapıldı.

 

Üyelerin yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantıda Yönetim Kurulu Başkanlığına 7’nci dönemde derneğin Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri olan Gökkuşağı Market Genel Müdürü Faruk Güzeldere oy birliğiyle seçildi. Güzeldere, göreve derneğin ilk Yönetim Kurulu toplantısının ardından başlayacak.

 

İstanbul PERDER’in 7’nci Olağan Genel Kurulu’nda yeni Yönetim Kurulu ise şöyle belirlendi: 
Faruk Güzeldere, Ramazan Ulu, Cemal Özen, Mahmut Kara, Hacı Mustafa Narman, İhsan Biçen, Soner Doruk, Kemal Parlak, Ümit Kuruş, Dursun Korkmaz, Berhem Seyhan, Rahmi Kartal, Murat Doğan, Zeyd Altun, Tamer Dönmez, Mahfuz Taş, Zülfikar Kaya, Harun Altun.