Kışın keyfi İntersport’la çıkacak

Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren İntersport, bünyesinde yer alan Spyder, Salomon, O’neill, Quiksilver, Firefly, TechnoPro, Helly Hansen gibi markaların spor kıyafet ve aksesuarları ile kış tatiline de keyif katıyor

Kışın keyfi İntersport’la çıkacak

İntersport, bu sezon kış sporlarından vazgeçemeyenlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Birbirinden özel markalara ev sahipliği yapan İntersport, markaların kış koleksiyonlarıyla hem renk hem de model çeşitliliği sunuyor. İntersport, mağazalarında yerini alan kayak botları, pantolonları ve montları bu kış spor modasına yeni bir soluk katıyor.

Baştan Ayağa Kayak Keyfi İntersport'ta
İntersport bu kış, ürünleriyle soğuktan korurken rengarenk seçenekleriyle de tüm dikkatleri üzerine çekecek. İntersport mağazalarında yerini alan Helly Hansen, içlikten bereye, kayak pantolonlarından montlara kadar geniş ürün yelpazesine sahip. McKinley’nin içinizi ısıtacak polar ve içlikleri soğuk havayı önleyerek kayak keyfinizin kesintisiz geçmesini sağlayacak. İntersport mağazalarının en çok ilgi gören markalarından biri de dünyanın en büyük outdoor ve kış sporları markalarından biri olan Salomon. Salomon’un değişik renk ve modellerdeki mont, pantalon, kayak, su geçirmez bot çeşitleri ile tüm ekipmanınızı tamamlamanız mümkün. Su geçirmez iplikler kullanılarak özel olarak dikilen ileri düzeyde su geçirmez ve nefes alma özelliği olan Salomon montlar, tüm gününüzü karda geçirmek için ihtiyacınız olan tüm teknolojik ihtiyacı sunuyor.

Güvenli kayak için İntersport
İntersport bünyesinde yer alan markaların kış ayları için tasarladığı birbirinden özel aksesuarlar da sporseverlerin beğenisine sunuluyor. Kış tatilinin en önemli aksesuarlarından biri olan kasklar rahat ve güvenli kayak yapmayı sağlıyor. Kıyafetleri tamlayacak şıklıkta tasarlanan kasklar spor yaparken olumsuz koşullara karşı korunmaya yardımcı oluyor. İntersport mağazalarında satışa sunulan dünya markalarının eldiven ve bereleri de soğuk havalarda kurtarıcı olacak.