LCW Home ve LCW Dream Karabük Kares AVM’de

LCW Home ve LCW Dream  Karabük Kares AVM’de

Kiralama ve Yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan KARES AVM zengin marka karmasını genişletmeye devam ediyor.

Hazır giyim alanında yurtiçinde ve yurtdışında tüketicinin talebini, kaliteli ürünlerle karşılamak üzere trendleri yakından takip eden ve tecrübesini ev tekstil sektörüne taşıyan LC Waikiki, LCW Home ve LCW Dream markalarıyla Karabük Kares AVM’de.

LC Waikiki, ürün ve hizmetleriyle sürdürdüğü büyüme yolculuğunu, ev tekstili pazarında da sürdürürken, mutfaktan banyoya, yatak odasından salona kadar bir konutun tekstil ürünleri ihtiyacını, dünyadaki trendleri yakından takip ederek geliştirdiği LCW Home markasının yeni mağazasını Kares AVM’de açtı.

Her tarza ve zevke hitap eden ürünleri ile evleri baştan aşağı yenileyen LCW Home Koleksiyonları, yüzlerce çeşide ulaşan geniş ürün gamıyla, bir ailenin tüm bireylerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi sunan, Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Kares AVM, iç giyim yetişkin ürünlerinden çocuk kreasyonlarına kadar uyku ürünleriyle de dikkat çeken LCW Dream’i de ziyaretçileri ile buluşturmaktan mutluluk duyuyor.