Perakende PageSkin

Ocak ayında minikler doğum günlerini Agora’da kutladı

Agora Alışveriş Merkezi, içinde bulunduğumuz ay içerisinde doğan çocukların doğum gününü kutlamaya devam ediyor

Ocak ayında minikler doğum günlerini Agora’da kutladı

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi, 9 Ocak Pazartesi günü Ocak ayı doğumlu minik ziyaretçileri Agora Doğum Günü Partisi’ne davet ederek doğum günlerini doyasıya kutlama fırsatı sundu.

 

Birçok etkinlik Agora’nın partisindeydi

Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında her ay miniklere özel doğum günü partisi düzenleyerek, çocuklara unutulmaz bir doğum günü anısı hediye etmeyi amaçlayan Agora Alışveriş Merkezi doğum günü organizasyonlarına devam ediyor. Ocak ayında doğan tüm çocuklar Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Doğum Günü Partisi’ne davet edilerek 9 Ocak Pazartesi günü 18.00-20.00 saatleri arasında -1’inci kat etkinlik alanında hep birlikte doğum günlerini kutladılar. Agora Doğum Günü Partisi’nde sahnenin önünden ayrılmayan çocuklar sihirbaz gösterisini şaşkınlıkla izlediler. Başta çocuklar olmak üzere büyüklerin de ilgiyle izlediği gösteri heyecanla takip edildi. Zaman zaman sahneye çıkarak gösteriye eşlik eden Ocak doğumlu çocuklar İllüzyon gösterisi süresince çok eğlendiler. İllüzyon gösterisinin hemen ardından, palyaço ile beraber çeşitli oyunlar oynayarak, mini disko eşliğinde dans edip, pasta&içecek ikramlarıyla daha da mutlu olan minikler aldıkları doğum günü hediyeleri ile partinin tadınıdoyasıya çıkardılar. Agora Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği doğum günü partisine çocuklu aileler büyük ilgi gösterdi ve partiye yaklaşık 100 çocuk katıldı.

 

İkinci doğum günü partisi 20 Ocak’ta

Ocak çocuklarını 9 Ocak’ta düzenlenen doğum günü partisinde buluşturan Agora Alışveriş Merkezi; doğum gününe katılamayan veya doğum gününü bir kere daha kutlamak isteyen minik ziyaretçileri 20 Ocak Pazartesi günü saat 18.00’de düzenlenecek olan Ocak ayının ikinci doğum günü partisinde buluşturacak. Agora Doğum Günü Partisi’ne kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler, çocuklarının kimlikleri ile birlikte Agora Alışveriş Merkezi Danışma Noktası’ndan ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecek.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 2016 yılında başlatılan bu proje ile Bin’i aşkın minik ziyaretçiyi doğum günü partilerinde ağırladıklarını ve bu özel proje ile miniklerin mutluluklarını paylaştıklarını belirtti. Noyan; geleneksel hale gelen Agora Doğum Günü Partilerinin Ocak ayında ikinci kez 20 Ocak’ta gerçekleştirileceğini belirterek, doğum günü etkinliğine Ocak ayında doğan tüm çocukları davet etti.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin