Soğuk havalara, sıcacık alternatifler pratik çözümler Tchibo’da

Kahve uzmanlığının yanı sıra günlük hayatı kolaylaştıran ürünler sunan Tchibo, soğuk havalarda hızlı ve pratik ısınma sağlayan alternatifler öneriyor

Soğuk havalara, sıcacık alternatifler pratik çözümler Tchibo’da

Günlük hayatı kolaylaştıran yüzlerce ürün seçeneği ile Tchibo, kış aylarında da konforunuzu artırmaya odaklanıyor.  Ayak Sıcak Su Torbası, Cep Isıtıcıları, Mini Sıcak Su Torbası, Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal ürünleri ile soğuk havalarda sıcaklığınızı korumaya yardımcı oluyor.

Rahatlayan ayaklar

Evde televizyon izlerken, kitap okurken veya kendinize ayırdığınız rahatlatıcı vakitlerde Ayak Sıcak Su Torbası ile vücudunuza yayılan ısının keyfini çıkarabilirsiniz. Yumuşacık pelüş dokusuyla giydiğiniz andan itibaren vücut ısınızı yükseltirken, özellikle yürüyüşten döndüğünüzde anlık yüksek konfor çözümü ile iyi hissetmenizi sağlıyor.

Mini Sıcak Su Torbası konfor her yerde

Soğuk havalarda Mini Sıcak Su Torbası ofiste, evde, sokakta ve sporda kullanıcılara eşlik ediyor. Yıldız desenli yumuşak kılıfıyla şirin bir görünüme sahip olan torba, bölgesel olarak hem sıcak hem de soğuk kullanılabiliyor.

Soğuğa meydan okuyan eller

Eller vücuttaki en hassas ve duyarlı bölgelerden biri. Tchibo,  yıldız formundaki Cep Isıtıcıları ile rahatlamanın pratik yollarından birini sunuyor. Peluş kılıflı, bin defa etkinleştirilebilen ısıtıcı ile soğuğa meydan okuyor. Ceketlerinizin cebine sığan ürün, istediğiniz yerde sıcacık ellerin keyfini yaşatıyor.

Stilinize uyan sıcak tasarım

Tchibo’nun soğuk havalara karşı sıcak tutan bir diğer çözümü ise Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal.

Boynu sıcak tutan ısıtma fonksiyonlu şal, kahverengi, bej ve yeşil renk seçeneğiyle, stilinizle de muhteşem bir uyum yakalıyor. Bin kez kullanılabilen, 2 entegre ısıtıcılı tasarım, pratik ısınma yöntemlerine etkili bir alternatif oluyor.

Ayak Sıcak Su Torbası, Cep Isıtıcıları, Mini Sıcak Su Torbası, Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal www.tchibo.com.tr   internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Ürünlerin fiyatları şöyle:

  • Ayak Sıcak Su Torbası: 159,95 TL
  • Cep Isıtıcıları: 89,95 TL
  • Mini Sıcak Su Torbası: 89,95 TL
  • Isıtıcı Yastıklı Kapitone Şal: 99,95TL