Perakende PageSkin

Sömestrin keyfi Agora’da çıkacak

Agora Alışveriş Merkezi, düzenlediği sömestr tatilinde de çocukların yüzünü güldürecek

Sömestrin keyfi Agora’da çıkacak

Geçtiğimiz aylarda da Hansel&Gretel, Pinokyo, Mişi ve Arkadaşları, Don Kişot, Masal Diyarı, Punto’nun Gizemli Kutusu, Deniz Kızı Ariel’in Maceraları, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi sevilen masal kahramanlarının tiyatro oyunlarına yer veren Agora Alışveriş Merkezi, çocuklar tarafından sevilen ve ilgiyle izlenen tiyatro gösterilerine yer vermeye devam ediyor. Ücretsiz gerçekleştirilen etkinliklere tüm çocuklar davetlidir.

 

Etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor

Çocukların hayal gücünü ve el becerilerini geliştirip aynı zamanda eğlendirmeyi amaçlayan Agora Alışveriş Merkezi, 30 Ocak- 5 Şubat günlerinde, Minik Ressamlar Atölyesi ile minik ziyaretçileri keyifli etkinlikler ile buluşturuyor. Katılımın ücretsiz olduğu Minik Ressamlar Atölyesi’nde,  30 Ocak Sulu Boya Atölyesi, 31 Ocak Baskı Atölyesi, 1 Şubat Minik Eller Atölyesi, 2 Şubat Şeker Boyama Atölyesi, 3 Şubat Tuval Boyama Atölyesi14.00-17.00 saatleri arasında Agora Alışveriş Merkezi -1.kat etkinlik alanında çocuklarla buluşmaya devam ediyor.

 

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, yeni eğitim ve öğretim dönemi öncesi enerji depolamaları ve tatil keyfini doyasıya yaşamaları için tüm öğrencileri Agora Alışveriş Merkezi’ ne davet etti. Birbirinden eğlenceli çocuk etkinliklerini her zaman yer vermeye devam edeceklerini dile getiren Noyan, tiyatro oyunlarına olan yoğun ilgiden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

 

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin