Taptaze çekilmiş kahveniz Tchibo ile kapınıza geliyor

Kahve uzmanı Tchibo, yeni hizmeti ile taze çekilmiş kahve keyfini, mağazaya gitmeye gerek kalmadan evinize ulaştırıyor. Tchibo, şimdiye kadar sadece mağazalarında sunduğu taze çekilmiş kahve hizmetini artık 7/24 hizmet veren online mağazası www.tchibo.com.tr üzerinden de müşterilerine ulaştırıyor.

Taptaze çekilmiş kahveniz Tchibo ile kapınıza geliyor

70 yılı aşan kahve uzmanlığı ile kahve severlerin en beğendiği markalardan biri olan Tchibo, yenilikçi projelerine devam ediyor. Tchibo, yeni hizmeti ile şimdiye kadar sadece mağazalarında ve seçkin marketlerde satışa sunduğu taze çekilmiş kahvelerini, tüketicilerine mağazaya gitmeden de satın alma imkanı tanıyor.

Taze öğütülmüş kahveniz bir tık’la kapınızda!

Tchibo’nun en beğenilen Latin Grande, African Blue, Brazil Mild ve Colombia Fino’dan oluşan Privat Kaffee yöresel lezzetleri ile yumuşak içimli Wiener Melange kahveleri artık www.tchibo.com.tr adresinden siparişiniz ile taptaze öğütülerek satın alınabiliyor. Kağıt filtre, metal filtre, french press ve espresso olarak 4 farklı ayarda öğütülerek sunulan kahveler, 250 gramlık özel ambalajında 45 güne kadar tazeliğini koruyor.

“Müşterilerimizin olduğu her yerde olmaya devam edeceğiz”

Tchibo’nun bu yeni hizmetiyle kahve severlere bir adım daha yaklaştığını ifade eden Tchibo Türkiye Pazarlama ve Ürün Direktörü Ceyda Kaptan, şunları söylüyor: “Her geçen yıl artan trafiği ile daha çok kahve severe ulaşan internet mağazamız www.tchibo.com.tr adresinden artık taze çekilmiş çekirdek kahve satışı da gerçekleştiriyoruz. Böylece müşterilerimizin, favori kahvelerinin en taze haline ulaşmak için mağazaya gitmesine gerek kalmıyor. Yeni çekilmiş ve özel olarak tazeliğini koruyan ambalajlarda paketlenmiş Tchibo kahveleri, hızlıca müşterimizin adresine teslim ediliyor. Tchibo olarak müşterimizin olduğu her yerde olmaya ve kahve ile ilgili yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.