İzleyiciler şok oldu

Adana Optimum’da illüzyon gösterisi gerçekleşti

İzleyiciler şok oldu

“Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında yaptıkları gösterilerle tanınan illüzyonistler Kıvanç ve Burak, Adana Optimum Oulet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde gösteri yaptı.

Buz Pistinde yaptıkları “hokus pokus”larla izleyicilerde şok etkisi yaratan Kıvanç ve Burak, ziyaretçilerin beğenisini topladı. İkili bazı gösterileri için izleyecilerden birkaç kişiyi de sahneye davet etti.

Televizyonda Acun Ilıcalı,  Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’ın karşısında gözler önüne serdikleri tüm hünerlerini Adanalılar için tekrarlayan ikili,  bir kâğıda bowling topu çizip, daha sonra kağıt destesinin içinden bowling topu çıkarttı.

Sihirbazlık için kullandıkları plastik yumurtayı gerçek yumurtaya dönüştüren Burak ve Kıvanç, ‘’ruh çağırma’’ gösterisindeyse heyecan doruk noktasına ulaştı.

Gösterilerinde yaptıkları esprilerle de izleyenleri eğlendiren ikili,  her gösterinin ardından kendilerine yöneltilen ilk sorunun  ‘bunu nasıl yapıyorsunuz?’ ikinci sorunun ise ‘biz de yapabilir miyiz?’  olduğunu belirterek, “Biz bunlara kısaca meslek sırrı diyoruz” şeklinde konuştu.