Metro’da zengin kayak ürünleri

Metro Toptancı Market başka hiç bir markette bulunmayan zenginlikteki kayak ürünleri ile rakipleri arasından öne çıkıyor. Metro kayak ekipmanlarında Elan ve Völk, kayak aksesuarında ise Reusch, Uvex gibi dünya markalarını müşterisiyle buluşturuyor

Metro’da zengin kayak ürünleri

Metro Toptancı Market bu kış yine geniş kayak ürünleri yelpazesi ile dikkat çekiyor. Dünyanın en ünlü kayak markalarını bir araya getiren Metro; eldivenden monta, pantolondan şapkaya kadar tüm kayak giyim grubunda kendi markası olan Active markalı ürünleri de satışa sunuyor.

Elan ve Völkl markalı ürünlerde 500 TL ve üzeri alım yapan müşterilerine yüzde 10 indirim uygulayan Metro, Active markalı ürünlerden ikincisini alanlara ise kasada yüzde 20 indirim uyguluyor.

Kayak malzemeleri ve kampanyalarıyla fark yaratan Metro, Türkiye ve uluslararası yarışmalarda dereceleri olan milli kayakçı Atakan Alaftargil ile söyleşiler de organize ediyor. Alaftargil 15 Aralık’ta Bursa Nilüfer mağazasında, 16 Aralık’ta da İstanbul Kozyatağı mağazasında ziyaretçileriyle buluşacak.