Ramazan ayında Migros kolileri 3 farklı çeşit sunuyor

Ramazan’da sevdiklerinin sofralarına lezzet katmak ve ihtiyacı olanlara destek vermek isteyenler için Migros birçok seçenek sunuyor. Migros, 36,90 TL’den başlayan üç çeşit Ramazan kolisini müşterilerinin beğenisine sundu

Ramazan ayında Migros kolileri 3 farklı çeşit sunuyor

Müşterileri için en ekonomik fiyatlarla Ramazanı karşılayan Migros’ta 13 ürünlü Ramazan kolisi 36,90 TL, 22 ürünlü koli 64,90 TL ve 31 ürünlü koli ise 89,90 TL’ye sunuldu. Ramazan ihtiyaçlarını tek tek almak yerine, Ramazan kolisi alan Migros müşterileri yüzde 49’a varan tasarruf sağlıyor. Her yıl müşterilerden gelen talebe göre hazırlanan koliler, undan salçaya, şekerden çaya, çorbadan reçele kadar sahur ve iftar sofraları için vazgeçilmez temel gıda maddelerinden oluşuyor. Kolilerde uygun fiyatlı ürünlerin yanında indirim çekleri de yer alıyor.

 

Money Bonus ile alışverişlere yüzde 25 indirim kampanyası

2 Mayıs – 12 Haziran 2019 tarihleri arasında Money Bonus kredi kartı ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde, tüm Ramazan kolilerinde yüzde 25 indirim sunuluyor. Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanya için detaylı bilgi money.com.tr ve moneybonus.com.tr’de yer alıyor.