Safiye ve Faik Anneler Günü'nü M1 Konya'da kutladı

Sahnelerin en eğlenceli ikilisi Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Anneler Günü'nde M1 Konya Alışveriş Merkezi'ndeydi

Safiye ve Faik Anneler Günü'nü M1 Konya'da kutladı

Ünlü ikili, Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Anneler Günü etkinliğinde, anneler için çok özel yarışmalar hazırladı. Anneleri yarıştıran Safiye Soyman ve Faik Öztürk, yarışmaların yanı sıra esprileri ve eğlenceli sohbetleriyle ziyaretçileri gülmekten kırıp geçirirken, şarkılarıyla keyifli dakikalar yaşattı.

 

Safiye Soyman ve Faik Öztürk, Konyalıların büyük ilgisiyle karşılaştı. Etkinlik alanını hınca hınç dolduran Konyalılar, ünlü ikiliyi yakından görebilmek için birbirleriyle yarıştı. Karşılaştıkları sevgi seli karşısında çok mutlu olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk, herkesle tek tek ilgilenip fotoğraf çektirdi.

 

Finalde M1 Konya Alışveriş Merkezi Müdürü Tamer Yılmaz ünlü sanatçılarla birlikte yarışmaya katılan annelere altın kolye hediye etti.

 

Faik Öztürk Safiye Soyman'ı duygulandırdı

Safiye Soyman ve Faik Öztürk, etkinlik öncesi Mevlâna Türbesi'ni ziyaret etti. Türbeye girerken Soyman'ın ayakkabılarını giydiren ve galoş giymesine yardımcı olan Faik Öztürk, sahnede: “Bırakın ayakkabılarını giydirmeyi, ayaklarının altını öperim. Bütün annelerin ayaklarının altı öpülür.” sözleriyle büyük alkış aldı.

 

Sayfiye Soyman'a düşkünlüğüyle bilinen Faik Öztürk: “Geçtiğimiz günlerde ameliyat girerken Safiye'nin sesini duydum "Benim kalbimi alın Faik'e verin" diyordu. Ben bu kadına nasıl nankörlük yaparım, onu başıma taç yaparım. Allah ondan bin defa razı olsun.” sözleriyle Safiye Soyman'ı duygulandırdı.