2014’ün 1 numaraları belli oldu

11 Aralık 2014 Perşembe

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve GFK işbirliği ile gerçekleştirilen araştırma sonuçlarına göre, tüketicinin AVM’lerde en beğendiği ve tercih ettiği perakende markaları belirlendi. “1 Numaralı Markalar - 2014 ” ödülleri, 15 Aralık 2014 pazartesi akşamı Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde yapılacak özel bir törenle sahiplerini bulacak

2014un-1-numaralari-belli-oldu

“1 Numaralı Markalar - 2014”  ödül törenine, 2011 yılından bu yana her yıl büyük destek veren ve bu yıl Türkiye’de 20’nci yılını kutlayacak olan CEFIC ana sponsor olarak,  Zorlu Alışveriş Merkezi özel sponsor olarak destek verecek.

Bu yıl 6’ncısı yapılacak ödül gecesinde Türkiye’nin önemli perakende markaları toplam 10 farklı kategoride ödüllendirilecek. Ayrıca, tüm kategorilerin dışında bu yıl ilk kez, “En Beğenilen Marka Yüzü” adıyla özel bir ödül de verilecek. Gece, ana sponsor CEFIC’in sürprizleri ile devam edecek.

Ödül Verilecek Kategoriler: “Dekorasyon – Mobilya, Tüketici Elektroniği,  Kişisel Bakım- Kozmetik, Kafe, Restoran, Çocuk, Ayakkabı - Çanta, Erkek Giyim, Kadın Giyim ve Spor Giyim.”
Ödül Verilecek Özel Kategori: “En Beğenilen Marka Yüzü”

Perakende sektörünün 10 farklı kategoride ödüllendirileceği gecede, öncelikle tüketicilerin en beğendikleri ve tercih ettikleri ilk 3 marka anons edilecek, ardından her kategorinin birincisine ödülü takdim edilecek.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından sektörel iş ortakları olan perakende markalarının ödül alacağı gecede, markaların yönetim kurulu üyeleri, üst düzey marka yöneticileri, marka yüzleri, alışveriş merkezleri yatırımcıları ve yöneticileri ile sektörün diğer iş ortakları bir araya gelecek.

15 Aralık 2014, saat 19.00’da başlayacak ve 22.00’de sonlanacak özel ödül töreninde sunuculuğu Türkiye eski güzeli Özlem Kaymaz üstlenecek, ünlü caz sanatçısı İlhem Khodja ise sahnede keyifli ve renkli bir performans sergileyecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri